Özel Yazılım Hizmetleri

Özel yazılım projelerimiz sektörünüze özgü ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik, tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış projeleri kapsar. Bu projeler tüm hizmetlerinizi tek bir platformdan verebilmenizi ya da tüm iş süreçlerini tek bir uygulama üzerinden yürütmenizi sağlayarak, zamandan ve maliyetten ciddi anlamda tasarruf etmenizi sağlar.
Özel yazılım projelerinizde öncelikle iş süreçlerinizi ve akışınızı tespit ederek gereksinimlerinizi belirliyoruz. Bu doğrultuda sizin için en uygun teknolojileri belirleyerek proje planınızı hazırlıyoruz. Takibinde tasarım, kodlama ve test aşamalarının gerçekleşeceği bu süreçte her aşamada sizinle birlikte ilerlemek ile kalmıyor; sistemi en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak eğitimleri ve bakım ve onarım hizmetlerini de sağlıyoruz.
İşinizi bir sonraki aşamaya taşımak ve tüm hizmetlerinizi ulaşılabilir kılmak için özel yazılım çözümlerimiz ile tanışın!

 • Analiz

  Özel istek ve hedeflerinizi dinler, tespitlerde bulunuruz. Detaylı bir analiz çalışması yapar, en uygun iş planını oluştururuz.
 • Geliştirme

  Görsel tasarımlar hazırlanır. Yazılım çalışmaları yapılır. Güvenlik testleri yapılır.
 • Uygulama

  Sistem kullanım eğitimi verilir. Test sürecine alınır. Son güncellemeler yapılır ve yayına alınır.
 • İşletim

  Yazılım bakım ve desteği sunma Operasyonel işletim Eleman sağlama İçerik yönetim hizmetleri